Ako prebiehali školenia a na čo sa môžete onedlho tešiť?

Ako prebiehali školenia a na čo sa môžete onedlho tešiť?

Školenia na podporu regionálnych služieb a produktov TIC úspešne za nami

Koncom mája 2019 mohli členské turistické informačné centrá bezplatne absolvovať školenie zamerané na podporu regionálnych služieb a produktov. Školenia sa konali v Nitre, Banskej Bystrici a v Poprade.

Teší nás, že školenia absolvovalo viacero informačných centier z celého Slovenska. Aj vďaka podobným školeniam sa môžeme posúvať vpred. Tí z Vás, ktorí školenie absolvovali, vedia, ako sa dá vďaka výbornému prednášajúcemu posunúť vpred. Zapájanie sa do debaty hralo hlavnú úlohu spolu s interaktívnou formou prezentácií. Častokrát ide o detaily a práve na nich záleží najviac. 

Veľmi pekne ďakujeme všetkým zúčastnením a hlavnému partnerovi, Ministerstvu dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

Už onedlho pre Vás budeme pripravovať aj sériu jesenných školení, tentokrát z oblasti internetovej komunikácie, samotných zručností a nových trendov. Bližšie informácie ohľadom školení získate koncom leta.

Ako iste viete, aktuálne horúcou témou je spustenie historicky prvej internetovej ankety/ súťaže o Najsympatickejšie infocentrum na Slovensku. O súťaži, partneroch a hlasovaní sa dozviete viac už onedlho v pripravovanom článku.

Fotogalériu zo školení nájdete TU

Zostaňte s nami v spojení aj na Facebooku.

                                                                                                                    Váš tím AiCES