Panogo

Panogo

Spoločnosť Panogo tvorí 30-členný tím ľudí, ktorý pracuje na vytváraní virtuálnych prehliadok ako autorizovaný partner spoločnosti Google.

Virtuálne prehliadky a vizuálnu prezentáciu interiérov tvoria pomocou nástrojov Google StreetView.  Pre zákazníkov tak vytvárajú možnosť inovatívne sa prezentovať pomocou virtuálnej reality. Takáto forma prezentácie je dnes jednou z najdôležitejších súčastí budovania povedomia prostredníctvom reklamy a jedinečnou príležitosťou upútať pozornosť v online svete.

Klient PANOGO získava v rámci balíka služieb predovšetkým nastavenie firemného zápisu, ktorý bude mať vo vlastnej réžii, alebo opravu a nastavenie už existujúceho zápisu. Následne je v priestoroch jeho prevádzky nafotená a vytvorená virtuálna prehliadka pomocou Google StreetView a implementácia do Google, Google Maps a Google Earth.

Táto virtuálna prehliadka je vložená na klientov web. Ľudia si klientovu firmu pri hľadaní na webe preto nie len nájdu, ale dokážu ju aj „virtuálne navštíviť“, čo v nich môže vzbudiť záujem navštíviť prevádzku aj reálne.

Spoločnosť PANOGO má za sebou viac než 500 projektov a cca 600 spokojných klientov, množstvo stretnutí a najazdených kilometrov. Recenzie jej spokojných klientov hovoria za všetko – spoločnosť PANOGO pracovala napríklad na virtuálnej prehliadke interiéru prezidentského paláca.

Spoločnosť PANOGO má tiež sesterskú spoločnosť THE BRICKS, crossline reklamnú agentúru, ktorá sa zaoberá následnou marketingovou podporou pre klientov.

Ak chcete o agentúre zistiť viac, navštívte stránku panogo.sk , alebo kontaktujte priamo pána Veselovského +421 907 038 920.