Monitora

 

Vieme, čo sa o vás píše a hovorí v mediálnom priestore

Spoločnosť Monitora založená v roku 2015 a na slovenskom trhu aktívna od roku 2018, je známa najmä medzi PRistami, novinármi, analytikmi ale aj v klasických firmách a organizáciách. Jej monitorovací nástroj Monitora je totiž najobsiahlejší monitoring tlače, online, rádia a televízie na Slovensku, v Čechách a v poslednom roku expandujúcej aj ďalej do sveta.

Monitora je užitočný nástroj (nielen) pre PR a marketing

Monitora je pokročilý nástroj, ktorý pomáha sledovať, merať, analyzovať komunikáciu firiem a vnímať ju v širšom kontexte. V súčasnosti pracuje s najaktuálnejším a najširším portfóliom sledovaných tlačených i online titulov a prepisov televízneho a rozhlasového vysielania.

Spoločnosti vďaka monitoringu médií lepšie vnímajú svoju pozíciu na trhu, porovnanie s konkurenciou a získavajú tiež kompletný prehľad správ z ich odboru. Monitora ponúka klasický monitoring, podrobné analýzy a reporty a tiež bohatý mediálny archív, v ktorom sa ľahko dohľadajú články od roku 1990.

Poslednou novinkou spoločnosti Monitora je aplikácia pre monitoring sociálnych sietí, Social Monitora, ktorá monitoruje tisíce sociálnych médií – od tých najznámejších sietí ako sú Facebook, Twitter, Instagram, Youtube a LinkedIn, až po blogy, diskusné fóra a komentáre pod článkami. Monitoring sociálnych sietí je užitočným nástrojom nielen pre profesionálov z PR, ale hlavne pre marketingových špecialistov a manažérov. Okrem prehľadu komunikácie a analýzy trhu totiž vďaka Social Monitora ľahko objavia nových influencerov a ambasádorov svojich značiek.

Spoločnosť Monitora

Monitora nie je len monitoring médií, ale komplexný media intelligence systém, ktorý vám pomôže posunúť vašu firemnú komunikáciu na novú úroveň. Najširšie pokrytie zdrojov, funkčný Medialist, prepracovaná kvantitatívna analytika v reálnom čase, skeny a nahrávky automaticky ku každému článku, reporty a kľúčové slová bez obmedzenia s možnosťou nastavenia aj na strane klienta, dashboardy, mobilná aplikácia, napojenie na Google Analytics a ešte oveľa viac.