Pozývame Vás do kráľovského Bardejova! Objavte neobyčajné mesto s TIK Bardejov.

Pozývame Vás do kráľovského Bardejova! Objavte neobyčajné mesto s TIK Bardejov.

Vitajte v Bardejove! 

AiCES prezentujete členské turistické informačné centrá na Slovensku a pomáha tak zvýrazniť ich dôležitosť a hlavnú rolu v prezentácií Slovenska doma i v zahraničí . V prvom článku Vám predstavíme významnú Turistickú informačnú kanceláriu v Bardejove. 

 

Turistická informačná kancelária v Bardejove (UNESCO) sídli priamo na Radničnom námestí v blízkosti charizmatickej sochy kata.
Poskytuje návštevníkom všetky potrebné informácie spojené s ich pobytom v meste, osobne alebo prostredníctvom internetu, ktorý je zdarma k dispozícii vo vnútri našej kancelárie. Na stene je osadená veľkoplošná obrazovka, kde sú spustené motivačné videá o meste, a okolí, či náučné krátko-formátové filmy.
Návštevníkom sa tak približujú osobnosti Bardejova, mnohé legendy, či iba tak- pútavé obrázky historického centra aj okolia z vtáčej perspektívy. 

 

Nechajte sa sprevádzať!

Vďaka projektu Bardejovské potulky, TIK Bardejov pozýva bardejovčanov a turistov každú tretiu nedeľu k náučným prechádzkam s rôznymi odborníkmi.
Turistov a návštevníkov sprevádzajú mestom v 90 alebo 180 minútových intervaloch. V letnej turistickej sezóne sú sprievodcovia k dispozícii takmer ihneď, inak počas celého roka na objednávku.
Bardejov to nie je len historické centrum a jeho dominanty. Za návštevu určite stojí aj zaujímavé okolie a blízke múzeá. 
Profesionálny sprievodcovia Vás zasvätia do tajov drevených kostolov, či oázy pokoja a zdravia v Bardejovských Kúpeľoch. TIK Bardejov Vám ponúka aj služby transferu, odvezú Vás na miesta, ktoré si prajete spoznať a navštíviť…  

 

Od nás naprázdno neodídete!

Vynijakúco vybavená informačná kancelária je zároveň predajným miestom vstupeniek na kultúrne podujatia, najmä tie, ktoré sa konajú v Bardejove, ale prostredníctvom sietí Ticketportal, Predpredaj a Ticket-art aj  mnohé iné podujatia na Slovensku.
 
Tak isto si tu turisti vedia zakúpiť nádherné lokálne výrobky, suveníry, mapy, turistické bedekre, publikácie o regióne a Slovensku, medzinárodné cestovné lístky, poštové ceniny, parkovacie karty. Časť sortimentu je možné si zakúpiť aj prostredníctvom e-shopu.
 
Informácie v troch jazykoch (aj, pl, sj) o celom regióne nájdete na prehľadnom webe www.bardejov.travel a o TIKu (tiež v troch jazykoch ) na www.tik.bardejov.travel

Prezrite si zaujímavé propagačné materiály zdarma! 

Drevené kostoly Bardejov a okolie
Turistická mapa Bardejovské kúpele a okolie
Kontakt: TIK Bardejov – turistická informačná kancelária     
Radničné námestie 21, 085 01 Bardejov
Slovenská republika

Telefón:
+421–54–474 40 03

Mail:
tik@bardejov.travel

Office Manager:
Mgr. Lucia Guthová
guthova@bardejov.travel

www.bardejov.travel  www.tik.bardejov.travel

Všetci ste srdečne vítaní v Bardejove!
 
Mapa Bardejov