Online webinár z dielne SLOVAKIA TRAVEL už v októbri

Online webinár z dielne SLOVAKIA TRAVEL už v októbri

 Online webinár z dielne SLOVAKIA TRAVEL sa bude konať už 18. októbra 2023. Neváhajte sa pridať a získať nové skúsenosti do praxe

Dobrý deň vážení členovia,
nižšie nájdete oficiálny mail aj pokynmi, za akých podmienok (prihláška) je možné sa školení zúčastniť. 
Online webinár z dielne SLOVAKIA TRAVEL sa bude konať už 18. októbra 2023. Neváhajte sa pridať a získať nové skúsenosti do praxe.
Milé kolegyne, milí kolegovia, vážení partneri,
dovoľujeme si Vás pozvať na pokračovanie odborného vzdelávacieho cyklu organizovaného SLOVAKIA TRAVEL, ktorý je určený pre destinačné a profesijné organizácie a ich členov, subjekty a profesionálov v cestovnom ruchu.Téma:Témou druhého online webinára nadväzujúceho na úvodnú júnovú prezentáciu bude:  Čo je značka a marketing a prečo je to dôležité.

V teoretickej časti sa oboznámime so základnou terminológiou a významom budovania značky v cestovnom ruchu. V druhej časti si ukážeme praktické príklady využívania značky a marketingu a ich vplyvu na rozvoj destinácií a podnikanie v cestovnom ruchu.

Termín:

18. októbra 2023 (streda) v čase od 9:00 do 12.00.

Prednášajúci:

Webinár bude viesť Dr. Pavol Minár, zakladateľ Inspirations Minar.

Inspirations Minar je konzultačný butik, ktorý značkám a firmám pomáha v marketingu, brandingu, biznise, reklame a vzdelávaní.  Pavol Minár pôsobí už viac ako 22 rokov v reklame, marketingu, výskume trhu a najmä pri tvorbe marketingových stratégií. Počas tohto obdobia získal viac ako 20 cien za efektivitu marketingovej komunikácie EFFIE na Slovensku, ale aj na zahraničných trhoch.

Online prenos:

Webinár bude prebiehať formou online prenosu a odkaz na sledovanie webinára pošleme prihláseným účastníkom najneskôr 24 hodín pred začiatkom školenia. Prenos bude naživo a nebude z neho vytvorený záznam.

Prihláška:

Účasť na webinári je bezplatná a je viazaná na prihlášku. Na webinár sa môžete prihlásiť do 16. októbra 2023 vyplnením formulára prostredníctvom tohto odkazu:  https://forms.office.com/e/YZdYwNwmtc

Ak preposielate túto pozvánku svojim kolegom, prosíme o samostatné prihlásenie každého účastníka cez uvedený link.

V prípade otázok nám napíšte na adresu: b2b@slovakia.travel .

Ďakujeme za potvrdenie účasti a tešíme sa na virtuálne stretnutie.

S pozdravom,
Silvia Renácsová
Špecialista podpory cestovného ruchu | Sekcia podpory cestovného ruchu
Tourism Support Specialist

Verím, že túto moťnosť vzdelávania využijeme a načerpáme mnoho skúseností a príkladov dobre praxe, ktoré sa budú dať priamo aplikovať v našej práci.
Ďakujem Vám a prajem veľa úspechov.
                                                                                     Váš tím AiCES,                                                                                                      Rastislav Hudec, prezident AiCES