Školenia ukázali nové možnosti a odhalili nedostatky

Školenia ukázali nové možnosti a odhalili nedostatky

Absolvovali ste s nami zaujímavé školenia online formou? 

Asociácia informačných centier Slovenska v spolupráci so Sekciou cestovného ruchu MDaV SR Vám priniesla profesionálne školenia, ktoré Vám pomôžu so správou web stránok, v zdokonalení sa pri písaní zaujímavých článkov či Vašej propagácií na sociálnych sieťach.

Školenie sa z dôvodu súčasných opatrení uskutočnilo online formou, no práve vďaka tomu sa ho mohli pracovníci TIC zúčastniť z ľubovoľného počítača z ich kancelárie či domova. 

Po prvýkrát sa školenie realizovalo pomocou Google Meet vďaka firme WOOACADEMY, pričom každému účastníkovi prišla samostatná pozvánka. Pripojenie fungovalo bez problémov a nie je vylúčené, že podobné školenia sa budú realizovať aj v budúcnosti online formou. Školenie bolo pôvodne naplánované na 1 deň, no pre lepšie pochopenie preberaných tém, sa rozdelilo na 2 dopoludnia od 9.00 do 12.00 hod. Interaktívna forma priniesla aj možnosť diskusií či odpovede na rôzne otázky k problematike. Školenie bolo zabezpečené pre členov AiCES bezplatne.

 

Zanechajte nám spätnú väzbu a dajte nám o Vás vedieť

Ak sa Vám tento typ školenia páčil a uvítali by ste aj do budúcnosti formu online školení, prípadne by Vám vyhovovalo niečo iné, neváhajte a zanechajte nám spätnú väzbu na  info@infoslovak.sk. Prípadne kontaktujte Vášho tútora. Za každú pripomienku vopred ďakujeme. Aj vďaka Vám sa zlepšujeme. 😉

 

AiCES-pomoc-pri-smerovani-infocentier-www.aices.sk-školenia-tic

Viete, kde robíte chyby a čomu sa treba vyhnúť v online priestore?

Vedeli ste, čo všetko spadá pod SEO a aké všetky informácie sú dôležité na vytvorenie konečného dokonalého obrazu? Ovládate aké má Instagram nevšedné algoritmy a čo všetko si všíma? Ak áno, tak super. Gratulujeme Vám a veríme, že aj všetko využívate.

Je však isté, že medzi účastníkmi školenia boli aj úplní začiatočníci, ktorí nevedeli, čo  si skôr zapisovať. Zároveň to boli aj pre skúsenejších zmysluplne využité hodiny na vzdelávanie sa, pričom sa poodhalili aj možnosti pre zručnejších užívateľov.

Prednáška od lektora RNDr. Milana Fraňa, PhD nám ozrejmila ako funguje optimalizácia obsahu (SEO) pre lepšiu dohľadateľnosť, ako vybrať vhodnú tému a kľúčové slová. Dôležité je taktiež používať vhodnú štruktúru a rozsah textov, či prelinkovávať obsah. Prvoradý je však obsah. Ďaľšie nástroje, pomocou ktorých môžete sledovať výkonnosť obsahu či On page a Off page faktory, ktoré sa nevypláca podceniť, nájdete zhrnuté v prezentáciách od pána Fraňa.

AiCES-školenie-SEO-Instagram-infocentrum
Ukážka z online školenia Social marketing – Instagram propagácia

 

Prezentácia Social marketing – Instagram propagácia, v podaní lektorky RNDr. Michaely Gallee Vás previedla svetom sociálnych sietí, ich základných nastavení, až po vplyv sledovateľov či sledujúcich. Dozvedeli ste sa tiež, ako funguje algoritmus zobrazovania príspevkov na Instagrame, čo a ako robiť, aby sa Vaše príspevky zobrazovali vyššie, prípadne ktoré užitočné aplikácie pre prácu s Instagramom sa oplatí mať a ovládať ich.

Veríme, že po školeniach od AiCES sa všetci v mnohom zlepšíme

Počas uplynulých dopoludní sme si prešli základy správneho písania článkov, resp. správneho využitia SEO v praxi a využívania Instagramu- social marketing.

Na Vaše maily, z ktorých ste sa prihlasovali na školenie, Vám v najbližšom čase prídu prezentácie s mnohými skvelými radami, ako sa zlepšiť. Nakoľko tieto školenia boli určené pre členov AiCES, nájdu ich len prihlásení účastníci zo školení.

Nápomocné Vám môžu byť aj FB skupiny, kde sa riešia problémy, s ktorými sa stretávame takmer všetci. V prípade nezrovnalostí sa neváhajte s Vašim problémom obrátiť aj na tieto fóra.

Je len na Vás, ako sa s tým “popasujete”. Prajeme Vám veľa úspechov v zavádzaní nových techník pri práci s webom a sociálnymi sieťami.

 

Zostaňte s nami v spojení aj na Facebooku Instagrame   

                                                                                Váš tím AiCES,                                              Ing. Rastislav Hudec, člen správnej rady

 

Súvisiace články:

 

AiCES-školenia-tútorstvo-s-nami-sa-nestratite-metodicka-pomoc-infocentrum-tic