S letnou sezónou prichádza Anketa o Informačné centrum roka 2019

S letnou sezónou prichádza Anketa o Informačné centrum roka 2019

Vyberte najobľúbenejšie infocentrum a vyhrajte hodnotné ceny v súťaži

Zapojte sa do Ankety o najobľúbenejšie informačné centrum roka 2019. Anketa bude prebiehať od 21.6. do 31.8. 2019 na webovom portáli www.kamposlovensku.sk.

Po ukončení ankety hlasujúcich odmeníme atraktívnymi cenami.

Anketu organizuje Asociácia informačných centier Slovenska (AICES), vydavateľstvo Kam po Česku, infoT.I.C. a webový portál www.kamposlovensku.sk, ktorí takto vytvorili priestor pre propagáciu a zviditeľnenie jednotlivých informačných centier Slovenska. Anketa prebieha pod záštitou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

So začínajúcou turistickou sezónou bude anketa slúžiť návštevníkom aj na šírenie povedomia o službách informačných centier, ktoré skvalitnia ich dovolenky, poradia výlety a ukážu možnosti nezabudnuteľných zážitkov.

Hlasujte tu 

Predstavujeme Vám partnerov ankety o NAJobľúbenejšie infocentrum na Slovensku….

Hlavný partner

Ministerstvo dopravy a výstavby SR

Cestovný ruch je medzirezortným odvetvím, ktoré priamo zasahuje do sféry hospodárstva, priemyslu, obchodu a služieb, financií, dopravy, regionálneho rozvoja, kultúry, zdravotníctva, vzdelávania, športu, ochrany životného prostredia, lesného a vodného hospodárstva, pôdohospodárstva, zamestnanosti, vytvárania nových pracovných miest a pôsobnosti samospráv.

 


Kam po Slovensku, Kam po Česku

Vydavateľstvo KAM po Česku s.r.o. je realizátor, nositeľ technického a obsahového riešenia ankety o najpopulárnejšie TIC v Českej republike pre A.T.I.C ČR. V spolupráci s Aices tento rok zabezpečuje aj pilotný projekt, súťaž o NAJpopulárnejšie infocentrum na Slovensku.

 

Partneri

 

AQUAPARK AquaCity Poprad – vodný svet pod Vysokými Tatrami

AquaCity Poprad je svetom zábavy, relaxu a oddychu. Súčasťou Aquaparku je 13 vonkajších a vnútorných bazénov s termálnou vodou s teplotou 28°C – 38°C, tobogany a viac ako 350 vodných atrakcií.

 • 13 vonkajších a vnútorných termálnych a relaxačných bazénov
 • 350 vodných atrakcií (masážne trysky, vírivky, perličky, vodné hríby)
 • 3 vonkajšie termálne bazény (28°- 38°C)s vírivkami a vodnými atrakciami (plavecký, sedací a relaxačný)
 • vnútorné relaxačné bazény Blue Sapphire s chromoterapiou a večernou 3D Laser show
 • vnútorné luxusné bazény Blue Diamond s nápojovými barmi
 • detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov (bazén so slanou vodou, stroskotanou loďou, šmýkačkami a atrakciami, vírivka pre dospelých, terárium s leguánmi)
 • 50m plavecký bazén a parná sauna
 • FIRE & WATER WELLNESS & SPA- unikátny vitálny svet plný kontrastov v znamení živlov ohňa a vody.Tieto živly sú symbolom wellness centra rozdeleného na privátnu a party zónu, v ktorých nájdete rôzne druhy sáun a inhalačných miestností, ceremoniálnu saunu, privátnu zónu, odpočivárne a unikátny 14 m Wellness Bar s trendovou ponukou smoothies, ovocných štiav, miešaných nápojov a wellness drinkov

 • KRYOCENTRUM- kombinácia modernej medicíny s alternatívnou liečbou prináša pozitívne účinky.  Procedúra zahŕňa maximálne trojminútový pobyt v komore s priemernou teplotou -120°C, za ktorým nasleduje intenzívne cvičenie – Kineziterapia

 • MEDICÍNSKE CENTRUM- THERMOGENIQUE- zákrok na tvarovanie tela a odstránenie celulitídy. Intenzívne termogénne ošetrenie s okamžitým účinkom proti hlbokej a odolnej celulitíde.  FISH THERAPY – krásna a zdravá pokožka vašich nôh. LIFTINGUJÚCA MASÁŽ TVÁRE.
 • Ceny do súťaže: vstupy do Aquacity Poprad; 1 x pobyt vo VIP Sky Lounge v hoteli Horizont

 

Visit Telgárt

 • sme nová značka v poskytovaní ubytovania v okolí dedinky Telgárt
 • kladieme dôraz na vaše pohodlie, pričom vybrať si môžete z viacerých variant ubytovania od apartmánov až po štýlovú drevenicu
 • s nami máte možnosť objaviť čaro pokojnej lokality pod Kráľovou hoľou, v lete aj v zime.

Cena do súťaže: 1x voucher na pobyt v apartmánoch na 1 noc pre dve osoby

 

Adventoura Slovakia

Spoznajte s nami Slovensko ako nikdy predtým.

 • sprievodcovské služby
 • preprava osôb po slovensku a transfery z letísk
 • sledovanie medveďov
 • turistika
 • psie záprahy
 • .. a veľa iných dobrodružstiev
Zážitková cestovná kancelária, špecializujúca sa na región Vysokých Tatier.

Cena do súťaže: 1x výlet na snežniciach v okolí Vysokých Tatier pre dve osoby

 

 

Vydavateľstvo DAJAMA

 • založené v roku 1995 so svojou činnosťou zameranou na propagáciu Slovenska a jeho regiónov
 • vydáva publikácie o Slovensku nielen v slovenskom jazyku, ale aj vo viacerých ďalších jazykoch
 • po prvých edíciách Regióny bez hraníc, Poznávame Slovensko, S batohom po Slovensku nasledovali edície Na starých pohľadniciach a Po Slovensku a od roku 2004 Dajama vydáva aj najstarší slovenský časopis Krásy Slovenska. V nadväznosti naň pripravilo aj ďalšie edície Prírodné Krásy Slovenska a Kultúrne Krásy Slovenska a najnovšou sériou knižiek sú Výlety s deťmi
 • doteraz vyšlo vo vydavateľstve viac ako 310 publikácií o Slovensku
 • knihy sú precízne spracované a čitateľom poskytujú odborný a kvalitný obsah s množstvom informácií textového a obrazového charakteru
 • novinkou v činnosti vydavateľstva sú v poslednom čase náučné a spoločenské hry pre veľkých aj malých, ktoré zábavnou formou taktiež prispievajú k poznávaniu Slovenska.

Ceny do súťaže: 1x Spoločenská hra Poznáš Slovensko, 1x Publikácia Najkrajšie hrebeňovky 1x Turistický sprievodca Tatry

  

 

 

PARK SNOW Donovaly

Známe lyžiarske stredisko na strednom Slovensku venuje do súťaže 2x 7-hodinový skipas, ktorí môžete využiť v lyžiarskej sezóne  2019-2020. Podrobnejšie informácie k možnostiam v tomto stredisku nájdete na www.parksnow.sk

Ceny do súťaže: 2x 7 hodinový skipas

 

 

Tiny House Lavender

Dovolenkový dom Tiny House Lavender s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v obci Podtureň. Počas pobytu v dovolenkovom dome môžete relaxovať v záhrade s grilom a na letnej terase s posedením.

Cena do súťaže: 1x ubytovanie na víkend (2 noci pre 2 osoby)

 

Apartmány Family Veľký Meder

Apartmány Family Veľký Meder sa nachádzajú len 200 metrov od termálneho kúpaliska v obci Veľký Meder a ponúkajú ubytovacie jednotky s možnosťou vlastného stravovania, recepciu s nepretržitou prevádzkou, záhradu s grilom, terasu a detské ihrisko. 

Cena do súťaže: 1x ubytovanie na víkend (2 noci pre 2 osoby)

 

Bratislavská organizácia cestovného ruchu (BTB)

BTB je oblastnou organizáciou cestovného ruchu,  ktorá iniciuje a koordinuje rozvoj cestovného ruchu v Bratislave, zabezpečuje jej prezentáciu na zahraničných cieľových trhoch  a vytvára platformu pre spoluprácu súkromného a verejného sektoru v oblasti CR na území hlavného mesta. Zároveň plní úlohu Convention Bureau a zabezpečuje informačný servis pre návštevníkom mesta.

Len s nami máte možnosť zažiť hlavné mesto pútavo a bez obmedzení. Využite služby našich certifikovaných sprievodcov a spoznávajte atraktivity mesta pohodlne s Bratislava CARD City & Region , ktorá Vám zaručuje viac ako 100 benefitov.

 • neobmedzené cestovanie verejnou dopravou na území mesta a regiónu pre držiteľa karty a 1  dieťa do veku 16 rokov
 • bezplatný vstup do vybraných múzeí a galérií v meste a regióne
 • bezplatná prehliadka mesta pre držiteľa karty a 1 dieťa do veku 16 rokov
 • ďalšie zľavy do výšky 50%

Viac na: visitbratislava.com/bc

Cena do súťaže: 1x voucher na pobyt v Hoteli Barónka 4* ( zahŕňa ubytovanie pre 2 osoby/2 noci s raňajkami, skorší check-in, neskorší check-out a parkovanie)

2x 48- hodinová Bratislava CARD

Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva

Aj na Slovensku môžete zažiť úžasné dobrodružstvá a spoznať  veľké zázraky prírody. Kde sa môžete inšpirovať a kam sa treba vybrať? Kde sa môžete dozvedieť viac o prírode Slovenska o jej problémoch ale aj o jej krásach vo forme chránených území vrátane území európskeho významu a lokalít svetového kultúrneho dedičstva UNESCO? V Slovenskom múzeu ochrany prírody a jaskyniarstva v Liptovskom Mikuláši, jedinom celoslovenskom špecializovanom múzeu na ochranu prírody.

Cena do súťaže: 1x Trojgeneračný zážitok – voľná SUPER vstupenka na prehliadku všetkých expozícií múzea  (2 starí rodičia, 2 rodičia, deti do 15 rokov) + nádherné knihy

 

     

Zostaňte s nami v spojení aj na Facebooku.         

                                                                                                 Váš tím AiCES