Projekt #ObjavUdržateľnéSlovensko získal záštitu ministra

Projekt #ObjavUdržateľnéSlovensko získal záštitu ministra

 Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky prevzalo záštitu nad projektom #ObjavUdržateľnéSlovensko 

Spoločný česko-slovenský projekt #ObjavUdržateľnéSlovensko sa po novom bude rozvíjať pod záštitou Ministerstva životného prostredia SR. Len pred nedávnom sme obdržali list, v ktorom bola naša žiadosť o záštitu pod projektom pozitívne akceptovaná. V budúcnosti sa bude už pri nových článkoch zobrazovať aj logo ministerstva ako istá forma podpory projektu #ObjavUdržateľnéSlovensko.

Udržateľný turizmus je v súlade s politikou ministerstva

Ako vyplýva z listu,  udržateľný turizmus v prírodných lokalitách Slovenska je v súlade s environmentálnou politikou Ministerstva životného prostredia Slovenskej republiky. Ministerstvo preto rado podporí projekty, ktoré napomáhajú jeho rozvoju. Iniciatíva, ktorá mapuje a prepája udržateľné turistické aktivity a miesta na celom Slovensku a dáva ich do povedomia širokej verejnosti pána ministra Budaja veľmi zaujala. Na základe toho sa rozhodol záštitu nám udeliť.

Celý kolektív AiCES spolu s českým partnerom projektu, spoločnosťou Ekotema táto skutočnosť mimoriadne teší a zaväzuje k ešte kvalitnejšej práci s touto iniciatívou. Veríme, že naša vzájomná spolupráca udržateľnému cestovnému ruchu na Slovensku pomôže rásť.

Celé vyjadrenie pána ministra Budaja k udeleniu záštity nájdete tu  Záštita ministra

Pridajte sa k nám a zašlite nám aj vy tipy na zaujímavé miesta a podniky do projektu #ObjavUdržateľnéSlovensko

                                                               

                                                             Váš tím AiCES,                                                                                                      Rastislav Hudec, člen správnej rady AiCES