Predstavujeme Vám novú formu spolupráce NDS a AICES

Predstavujeme Vám novú formu spolupráce NDS a AICES

Využite možnosť odprezentovať sa v magazíne Národnej diaľničnej spoločnosti

Na základe informácií, ktoré odzneli na tohtoročnom Kolokviu AiCES v Poprade, Vám predstavujeme exkluzívnu možnosť odprezentovania sa v internom časopise Národnej diaľničnej spoločnosti.

Konkrétnou formou spolupráce NDS a AiCES by bola participácia na tvorbe rubriky EXIT v internom časopise Magazín NDS. Rubrika s týmto názvom sa už v magazíne v minulosti objavila, jednalo sa tu o predstavovanie turistických lokalít blízko trasy diaľnice (avšak v niektorých prípadoch aj mimo nej)  pohľadom Národnej diaľničnej spoločnosti.

Infopoint na diaľničnom odpočívadle

V nových rubrikách EXIT by sa mohli predstavovať regióny a zaujímavé miesta z pohľadu turistického sprievodcu resp. z pohľadu Turistického informačného centra. Prirodzene, ideálne by bolo v prvom slede zamerať sa na miesta blízko diaľnice. Pod článok by boli uvedené taktiež informácie o tom, že tento text vznikol v spolupráci s našim partnerom AiCES, pripadne konkrétnym TIC.

Podmienky:

  • rozsah textu: vo Worde aspoň 2xA4
  • fotografie z daného miesta, regiónu
  • pokojne by sa mohol v tejto rubrike zverejniť napr. aj krátky rozhovor so zaujímavou osobou toho ktorého kraja (napr. sprievodca…, ktorá by nás takpovediac pozývala k návšteve).
Mapa zaujímavostí. KLIKNI pre detail.

Text z rubriky by bol následne použitý aj na FB – zverejnený článok by bol najskôr nahodený na web NDS (časť Blog https://www.ndsas.sk/i-love-dialnica/blog) a potom by sa následne prezdielal aj na FB NDS https://www.facebook.com/pomoc.na.dialnici/. Využil by sa  tak širokospektrálne. Pri príspevkoch by nechýbala informácia o tom, že AiCES je partnerom NDS a aj toto je výsledok tejto spolupráce.

Magazín NDS vychádza 4x ročne. V prípade vysokého záujmu by sa mohli články striedať podľa regiónov.

V prípade záujmu o uverejnenie článku, prosím, neváhajte kontaktovať pani Mgr. Denisu Krivosudskú z NDS, kontakt nájdete uvedený nižšie.

Mgr. Denisa Krivosudská

Vedúci oddelenia

Odbor služieb verejnosti – Oddelenie Informačno-predajných miest

e-mail denisa.krivosudska@ndsas.sk

telefón +421 2 58 31 1538

mobil +421 911 010 319

web www.ndsas.sk