Novým partnerom AiCES sa stalo vydavateľstvo Petit press s regionálnymi týždenníkmi MY

Novým partnerom AiCES sa stalo vydavateľstvo Petit press s regionálnymi týždenníkmi MY

Cestovateľský bedeker regionálnych týždenníkov MY sa objaví aj na pultoch infocentier

Vydavateľstvo Petit press sa stalo novým partnerom AiCES. Možnosti spolupráce sú široké, preto Vás o jednotlivých možnostiach spolupráce budeme informovať prostredníctvom samostatných článkov. Medzi prvými novinkami bude aj nový Cestovateľský bedeker, ktorý sa objaví aj na pultoch infocentier. Okrem cenných rád tam čitatelia nájdu aj zoznam všetkých turistických informačných centier, ktoré sú členmi AiCES.

Leto na Slovensku: Mimoriadny 48-stranový magazín týždenníkov MY

Tento rok bude cestovanie do obľúbených prímorských štátov komplikované, dôvodom sú opatrenia , v zahraničí, rôzne obmedzenia i neistá situácia s vývoj pandémie Covid-19.
Aj napriek tomu si budú môcť Slováci užiť leto a prázdniny naplno. Krásne prostredie za celkom rozumné ceny a takmer bez akýchkoľvek obmedzení prináša práve Slovensko. Práve tento rok majú Slováci jedinečnú príležitosť spoznávať krásy domoviny a treba upozorniť, že ich nie je málo.

Liptov už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším regiónom Slovenska

Na všetky otázky týkajúce sa toho, kam sa oplatí ísť pozrieť, čo si naplánovať a čo určite treba vidieť, odpovie skvelý cestovateľský bedeker regionálnych týždenníkov MY! Výber toho najlepšieho z každého kúta Slovenska nájdu čitatelia na 48-stranovom magazíne. Ten pre nich pripravili miestni redaktori najväčšej regionálnej siete týždenníkov MY. Nájdu v ňom tipy na výlety, zaujímavé pamiatky, horskú i cyklistickú turistiku, možnosti kúpania či wellness pobytov.

Potrebné je len naplánovať si termín dovolenky, vybrať cestovateľský bedeker z novín, zbaliť sa a vyraziť spoznávať Slovensko. Magazín je k dispozícii v aktuálnom vydaní týždenníkov MY, ktorý je v predaji už od 22. júla. Upozorňujeme však, že je samostatne nepredajný a zakúpiť si ho je možné len ako súčasť niektorého z 22 regionálnych týždenníkov MY. Noviny s prílohou sa dajú kúpiť v ktorejkoľvek obci, na pošte, v obchode s potravinami či v novinovom stánku.

Zdroj:Peter Fedor, Leto na Slovensku: Mimoriadny 48-stranový magazín týždenníkov MY

My-regionalne-noviny-partner-AiCES

Zostaňte s nami v spojení aj na Facebooku Instagrame   

                                                                                Váš tím AiCES,                                              Ing. Rastislav Hudec, člen správnej rady

 

Najnovšie články:

AiCES-školenia-tútorstvo-s-nami-sa-nestratite-metodicka-pomoc-infocentrum-tic