Novým členom AiCES sa stalo TIC Spišské Podhradie #snamisanestratite

Novým členom AiCES sa stalo TIC Spišské Podhradie #snamisanestratite

Informačné centrum spod Spišského hradu novým členom AiCES. Vitajte. #snamisanestratite

Najnovším prírastkom v “rodine” AiCES je Turistické informačné centrum Spišské Podhradie. Samotné infocentrum funguje v tomto meste už od roku 1995.  Zvýšený záujem turistov o významné historické pamiatky a jedinečnú prírodu viedol k zriadeniu tohto informačného zariadenia.

Infocentrum sídli priamo na námestí v Spišskom Podhradí. Foto: TIC Spišské Podhradie

Jedná sa o menšie infocentrum, pričom prioritne poskytuje informácie o turisticky atraktívnych miestach v meste a v blízkom okolí. Návštevníkom sú k dispozícii aj prehliadky so sprievodcom po meste v slovenskom a anglickom jazyku. Na pultoch nájdete širokú ponuku suvenírov, brožúr, pohľadníc a regionálnych máp. K dispozícií je aj úschovňa batožín, ktorú ocenia predovšetkým turisti cestujúci verejnou dopravou.

Interiér TIC Spišské Podhradie. Foto: TIC Spišské Podhradie

Poznávajte, chráňte a zveľaďujte prírodu a kultúrne pamiatky tohto malebného kúta Spiša. A nezabudnite sa na najlepšie tipy na výlety spýtať tých najpovolanejších- pracovníkov TIC Spišské Podhradie.

Zostaňte s nami v spojení aj na Facebooku Instagrame   

                                                                         Váš tím AiCES,                                                                                                      Rastislav Hudec, člen správnej rady AiCES

 

Najnovšie články: