#1 Nastal správny čas vzdelávať sa. Využite aktuálnu situáciu a zdokonalujte sa

#1 Nastal správny čas vzdelávať sa. Využite aktuálnu situáciu a zdokonalujte sa

Internet v súčastnosti ponúka rôzne možnosti vzdelávania. Tak prečo to nevyužiť?

Aktuálna situácia nás “uväznila” vo svojich domovoch. Ak pracujete v obmedzenom režime, alebo vďaka home office, skúste využiť tento čas aj na samovzdelávanie.  Využite širokú ponuku bezplatných vzdelávacích materiálov, ktoré Vám môžu pomôcť v práci, či v osobnom živote.

V tomto článku sa Vám snažíme priblížiť formu vzdelávania a absolvovania kurzu prostredníctvom Digitálnej garáže. Bonusom po úspešnom absolvovaní týchto cvičení je získanie certifikátu, ktorý môžete pokojne odovzdať aj vášmu šéfovi 😉

“Digitálna garáž je bezplatná online vzdelávacia platforma od americkej spoločnosti Google Inc. Jej úspešné absolvovanie a následné získanie certifikátu nielenže potvrdzuje znalosti v oblasti online marketingu, ale aj posilňuje digitálne zručnosti. Kurz pozostáva z rôznych tém z oblasti digitálneho marketingu, stačí sa len zaregistrovať a vzdelávať sa. Po naštudovaní jednotlivých video lekcií vás čakajú krátke kvízy a po úspešnom ukončení všetkých lekcií finálny test, po ktorého úspešnom absolvovaní získate certifikát. Trvanie kurzu je približne 8 hodín, môžete ho však absolvovať periodicky.” ambasádor Digitálnej garáže na Slovensku Mgr. Jakub Horváth. 

Netreba zabúdať, že aj v súčasnej situácií je potrebné komunikovať so svojimi klientmi či už cez web či sociálne siete, takže nové poznatky aj z tejto oblasti sa nám všetkým zídu.

Vyskúšajte rôzne kurzy od najväčšieho hráča na trhu. Google Vám ponúka “Digitálnu garáž”

V ďalšom článku si predstavíme možnosti vzdelávania prostredníctvom iných nástrojov. Pripomenieme si materiály zo školení s pánom Blažkom.

Zostaňte s nami v spojení aj na Facebooku Instagrame                                                                                                                                                               Váš tím AiCES