
Dňa 16.8.2021 vstúpil do platnosti nový COVID automat. V súvislosti s aktuálnymi nariadeniami sme pre vás pripravili nové grafické prvky.
V prílohe nájdete aktualizovanú grafiku pre COVID SEMAFOR vo Worde tak, aby ste si mohli v pätičke meniť údaje o prevádzke. Doplniť si tam môžete aj typ režimu, v ktorom fungujete. Text je vložený v textovom okne, ktoré môžete prípadne posúvať nadol / nahor podľa potreby.
Predlohu aktualizovaného dokumentu AiCES pre COVID SEMAFOR nájdete TU: Oznam-pravidla-na-prevadzke-covid-semafor
Prevádzkovateľ si musí v danú dobu vybrať len jednu možnosť “režimu”. Kombinovanie možností, alebo navyšovanie nie je prípustné.
• ZÁKLAD. Pod “základom” sa pre potreby Covid Automatu v4 myslia všetky osoby bez ohľadu na ich prípadné očkovanie, prekonanie choroby či výsledok testovania.
• OTP. Pod “OTP” sa pre potreby Covid Automatu v4 myslia výlučne len osoby, ktoré sú plne očkované, testované (od odberu PCR 72 hodín, Ag 48 hodín), alebo ochorenie COVID-19 prekonali za ostatných 180 dní.
• KOMPLETNE ZAOČKOVANÁ OSOBA. Pod “kompletne zaočkovanou osobou” sa pre potreby Covid Automatu v4 myslia osoby, ktoré sú (1) 14 dní po druhej dávke dvoj-dávkovej vakcíny, alebo (2) 21 dní po jedno-dávkovej vakcíne alebo (3) 14 dní po akejkoľvek dávke ak osoba prekonala ochorenie COVID-19 za ostatných 180 dní.

Ostatné grafické prvky na stiahnutie nájdete aj na našom webe.
Celý dokument nového COVID automatu nájdete v prílohe: covid-automat_signalizacny-system_4v1
Váš tím AiCES, Rastislav Hudec, člen správnej rady AiCES
Najnovšie články:
- Skvelá správa pre propagáciu Slovenska! Eurosport odvysiela cyklistické preteky Okolo Slovenska
- Biodiverzita Kopaneckých lúk v Slovenskom raji nemá na svete konkurenciu #ObjavUdržateľnéSlovensko
- Predstavujeme vám nového partnera, projekt Pravé❤slovenské, hrdo a srdcom
- Prejdite sa Biskupskou záhradou na Spišskej Kapitule #ObjavUdržateľnéSlovensko
- Poznáte TOP cyklotrasy v okolí mesta Poprad? #ObjavUdržateľnéSlovensko