Ako s prevádzkou infocentier počas lockdownu od 21.12.2020?

Ako s prevádzkou infocentier počas lockdownu od 21.12.2020?

Budú môcť byť infocentrá otvorené, alebo sa budú musieť zatvoriť?

Lockdown 2. Od 11. decembra sa budú musieť zatvoriť terasy reštaurácií a následne od 14. decembra sa sprísnia aj podmienky pre hotely, lyžiarske strediská.

Slovensko čaká od 21. decembra opäť zmena v súvislosti s COVID-19. Podľa vyhlásení sa majú zatvoriť všetky obchody s výnimkou potravín, drogérií či lekární. Uviedol to minister zdravotníctva SR Marek Krajčí (OĽANO) spolu s hlavným hygienikom SR, Jánom Mikasom na stredajšej tlačovej konferencii k sprísneným opatreniam, ktoré majú zabrániť šíreniu pandémie ochorenia COVID-19.

Tým pádom by mali zostať zatvorené aj prevádzky infocentier, nakoľko o žiadnej výnimke pre tento sektor sa zatiaľ nevie.

Zisťujeme pre vás aktuálne informácie, v prípade ďalších noviniek, či zmien vás budeme informovať. Bližšie informácie by mali byť známe pravdepodobne v pondelok.

Aktuálne sa finišuje aj  s testovaním systému na schému pomoci. O novinkách vás budeme ihneď informovať.

Zachytili ste odkaz VII. ročníka Kolokvia turistických informačných centier? Odporúčame vám náš článok Predstavujeme vám VII. ročník Kolokvia turistických informačných centier Slovenskej republiky

                                            Zostaňte s nami v spojení aj na Facebooku Instagrame   

                                                                                    Váš tím AiCES,                                                      Ing. Hudec Rastislav, člen správnej rady AiCES

Najnovšie články: