AiCES prichádza s novým dizajn manuálom loga

AiCES prichádza s novým dizajn manuálom loga

Ako správne používať logo AiCES? Čo sa s logom robiť môže a čo nie, Vám ozrejmí nový dizajn manuál  

Logo Asociácie informačných centier Slovenska (AiCES) asi poznáte. Poznáte však aj správnu farbu, veľkosť, typ písma či možnosti použitia loga? Práve na všetky tieto otázky Vám odpovie nový manuál.

Dizajn manuál loga AiCES si kladie za cieľ prakticky pomôcť pri udržiavaní jednotného vizuálneho štýlu logotypu v čase i priestore.

Mal by umožniť spoluprácu ďalších subjektov bez toho, aby došlo k zníženiu kvality tohto štýlu. Je definovaná presná podoba logotypu, jeho grafický štýl, varianty a pravidlá používania a zobrazovania v tlačových a reklamných materiáloch, médiách a internetovej prezentácii.

Ukážka z dizajn manuálu AiCES. Konštrukčná mapa loga

Manuál tiež definuje farby logotypu a písma k nemu sa viažúce. Dizajn manuál AiCES je záväzný pre zamestnancov a partnerov asociácie a ďalšie spolupracujúce subjekty, zaisťuje štýlovú jednotu všetkých tlačovín a vizuálnych dokumentov, ktoré značku AiCES reprezentujú.

Dizajn manuál loga AiCES nájdete aj v sekcii NA STIAHNUTIE . Samotné logo AiCES a rôzne jeho verzie nájdete tu Logo AICES.

Prečítajte si aj náš ďalší článok Nastal správny čas vzdelávať sa. Využite aktuálnu situáciu a zdokonalujte sa

Zostaňte s nami v spojení aj na Facebooku Instagrame                                                                                                                                                               Váš tím AiCES